Haber

Erzurum’da ehliyetsiz sürücü ve yakınlarının saldırısında 2 polis memurunun yaralanmasıyla ilgili 1 şüpheli tutuklandı.

Erzurum’da ehliyetsiz sürücü ve yakınlarının saldırısında 2 polis memurunun yaralanmasıyla ilgili gözaltına alınan 4 şüpheliden 1’i tutuklandı.

Ehliyetsiz sürücü Ali A’ya (18) karşı işyerinde işlem yapmak isteyen 2 polisi yaraladıkları gerekçesiyle gözaltına alınan Ali A. ile babası YA ile yakınları MEA ve DA hakkında polis işlemleri tamamlandı. Yakutiye ilçesinde “dur” ihtarına uymayarak servis minibüsüyle kaçtı. .

Polis tarafından adliyeye çıkarılan şüphelilerden baba YA, çıkarıldığı mahkemece “görevli memura direndiği” suçundan tutuklanırken, MEA ve DA ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Sürücü Ali.A. O da polisten serbest bırakıldı.

Şükrü Paşa Mahallesi’nde devriye görevi yapan polis ekipleri, durumundan şüphelendikleri Ali A.’nın (18) yönetimindeki 25 S 0436 plakalı öğrenci otobüsünü durdurmak, ehliyetsiz sürücü hakkında ise işyerlerinde işlem yapmak istedi. “Dur” ihtarına uymayarak kaçtı.

Bu arada sürücü, babası YA ile yakınları MEA ve DA ile çıkan kavgada 2 polis yaralandı, olaya karışan 4 şüpheli ise gözaltına alındı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu