Yaşam

En Düşük Hasılat: Fantastik Canavarlar Serisi Devam Edecek mi?

Fantastik Canavarlar dizisi son zamanların en beğenilen yapımlarının tam ortasında yer alıyor. Sinemanın son dizisi olan ve geçtiğimiz nisan ayında vizyona giren Dumbledero’nun Sırları maalesef diğer diziler kadar ilgi görmedi. Dünya çapında oldukça düşük bir gelir elde eden sinemanın gidişatı merak ediliyor.

Harry Potter evreninden önceki olayları anlatan Fantastik Canavarlar filmi, son dönemlerin en çok konuşulan yapımları arasında yer alıyor.

David Yates’in yönettiği ve JK Rowling’in yönettiği serinin ilki olan Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar filmi 2016 yılında vizyona girmiştir.

Büyük ses getiren ilk filmin ardından 2018 yılında vizyona giren serinin ikincisi Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald beklenen başarıyı yakalayamadı.

Serinin geçen yıl vizyona giren üçüncü filmi Fantastic Beasts: Dumbledore’s Secrets, serinin en az hasılat yapan yapımı olarak tarihe geçti.

Dünya çapında 406 milyon dolar hasılat yapan filmin devam filminin gelip gelmeyeceği birçok kişi tarafından merak ediliyordu.

The NME’ye konuşan sinemanın başrol oyuncusu Eddie Redmayne, dizinin 4. filmiyle ilgili herhangi bir projenin olmadığını ve sinemanın devamının mümkün olmadığını belirtti.

Yapım şirketi, sinemanın gidişatı hakkında henüz bir açıklama yapmadı. Ancak Fantastik Canavarlar’ın sonunun geldiği düşünülüyor.

kepsut-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu